Betoniarstwo Nogaj
ul. Kiszkowska 48
62-010 Pobiedziska

(0-61) 81 77 694
ZAPYTANIE OFERTOWE
formularz kontaktowy

Oferta

Studnie betonowe wg normy PN EN 1917:2004/AC:2009

studzienki kanalizacyjne

Budowa studni kanalizacyjnych to duża inwestycja. Studnie kanalizacyjne są projektami rozbudowanymi nie tylko ze względu na swoje strategiczne znaczenie w tworzeniu infrastruktury kanalizacyjnej, ale również ze względu na skomplikowany sposób ich budowy.

Najważniejszym elementem studni kanalizacyjnej są kręgi betonowe, które są jej ścianami. W zależności od średnicy i głębokości studni stosuje się różne rodzaje kręgów betonowych. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wszystkiego co niezbędne do budowy studni kanalizacyjnych.

Mamy w swojej ofercie różnego rodzaju kręgi betonowe. Oprócz kręgów znajdą Państwo u nas również podstawy studzienek oraz płyty pokrywowe, pierścienie odciążające, pierścienie wyrównujące które w połączeniu tworzą studnie kanalizacyjne.

Betoniarstwo Nogaj posiada ogromne doświadczenie w produkcji i dystrybucji gotowych prefabrykatów betonowych wykorzystywanych między innymi do produkcji studni betonowych. Z naszym udziałem powstało wiele projektów zarówno w większych jak i mniejszych miastach.

studzienki kanalizacyjne

Jesteśmy pewni, że współpraca z nami może przynieść wyłącznie korzyść twojemu przedsiębiorstwu. Nasza wiedza oraz doświadczenie to jedne z naszych wielu atutów.

Wpusty uliczne są najważniejszym elementem drenażowym w każdym mieście. Zapewniają one odpływ wody podczas ulewnego deszczu i są pierwszą linią obrony przed podtopieniami. Jak każda konstrukcja, również wpusty uliczne mają swoje normy techniczne, które muszą być ściśle przestrzegane przez przedsiębiorstwa zajmujące się ich budową. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem gotowych elementów do budowy takiej studzienki.

W inżynierii sanitarnej, wodnej i melioracyjnej stosuje się kanały podziemne do transportu ścieków i wody. Proponowany poniżej system rur betonowych stosuje się do transportu ścieków z wykorzystaniem siły grawitacji.

rury kanalizacyjne